סולר תחבורה

אספקת סולר לתחבורה

היתרונות של אספקת סולר תחבורה בצורה מקצועית, בעזרת אנשי המקצוע שלנו, היא קודם כל הזמינות. במקום להגיע עם כלי הרכב למוקדים שבהם ניתן לרכוש את הסולר, אנחנו נגיע אליכם.

העניין הוא שהזמינות של הסולר, הופכת ליתרונות רבים נוספים:

  1. חיסכון בזמן – הדבר המרכזי שעומד מולך הוא לוח הזמנים שהתחייבת אליו. אספקה של סולר בעזרת חברה שעושה את זה, מאפשרת לך לבזבז כמה שפחות זמן על השגת הסולר, ולמקד את כל המרץ והזמן שלך ושל העובדים שלך בשינוע עצמו
  2. נוחות – מיקור חוץ הוא דבר נוח. במקום לדאוג בעצמך לאספקת הסולר, אנחנו נעשה את זה בשבילך.

תחבורה מאפשרת להזיז דברים ממקום למקום, והיום, היכולת של להזיז דברים ממקום למקום היא לב ליבה של התעשייה, הצרכנות והייצור שיש בעולם. בעזרת המומחים שלנו, אספקת סולר מתקדמת לתחבורה הופכת לקלה ונוחה מאי פעם.

זקוקים לאספקת סולר מהירה?

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

שירותים נוספים

מי צריך אספקת סולר לתחבורה

אספקת סולר לכלי תחבורה משמשת אנשי מקצוע רבים ומגוונים: נהגים, בעלי חברות שילוח או תעבורה, בעלים של מפעלים שעושים שימוש בשינוע, ועוד. כולם זקוקים לשינוע מהיר ויעיל, ולקיבולת ויכולת אחסון של כמות סולר גדולה מאוד.

מה היתרונות של אספקת סולר לתחבורה

עד השנים האחרונות, אף אחד לא שמע את צמד המילים "שרשרת האספקה", אבל מאז מגפת הקורונה, צמד המילים האלו הפך לצמד החם ביותר בעולם הניתוח הכלכלי.

בשביל להבין מהי שרשרת האספקה, צריך להבין את השינוי שעולם התעשייה עובר בעשורים האחרונים. בעבר, כל מפעל היה אחראי על פס ייצור מסוים, והיה מייצר מוצר מקצה לקצה. מפעל ספות למשל היה מקבל את הבד, הפלסטיק, המילוי, הרגליים לספה ואת כל שאר החלקים, ומייצר מהם ספה. לא רק זה, המפעל היה מחזיק המון בד, המון פלסטיק, והמון מכל חומרי הגלם שהוא עובד איתם, שם אותם במחסנים, ולאחר תקופה ארוכה מזמין מלאים חדשים.

היום העולם כבר לא עובד ככה. מפעלים מחזיקים שטח אחסון קטן מאוד, שמספיק להם למספר ימים בודדים. לכן הם תלויים לחלוטין ביכולות השילוח ובפתרונות השילוח שהולכים ומשתפרים בשנים האחרונות.

למה המפעלים עושים את זה? כי שטח אחסון זה דבר יקר מאוד, וכי חומרי הגלם של המוצרים העדינים שמייצרים היום חסרים את התכונה של חיי מדף ארוכים.

חומרי הגלם היום "טריים" יותר מאי פעם, שטחי האחסון קטנים, וכל המערכת הזו מבוססת על "שרשרת האספקה", היכולת להניע חומרי גלם ומוצרים ממקום למקום בקלות, במהירות וביעילות.

כשהמערכת הזו לא עובדת כמו שצריך, קווי הייצור מפסיקים לעבוד, המחירים עולים, וכל הצרכנים מפסידים.

על מה מבוססת "שרשרת האספקה"? על המון חלקים, אבל אחד החלקים המרכזיים ביותר שפועלים בה הם כלי התחבורה מבוססי הסולר. לכן, אספקת סולר לתחבורה היא לא פריווילגיה בעולם המודרני, היא צורך אקוטי וחיוני מאין כמותו.

ממליצים עלינו

למה איתנו?

דלק איכותי

גיבוי 24/7

אספקה מהירה

דור שלישי

עד בית הלקוח

תדלוק שטח