אספקת סולר לתעשייה

אספקת סולר לתעשייה

תעשייה יציבה מתבססת על אספקת דלק וסולר סדירה. הסולר משמש בתפקיד מפתח במגוון רחב מאד של צרכים ותחומים בתעשייה, ואי אפשר לדמיין איפה היינו כחברה ללא שימוש בדלק. במאמר זה נרחיב מעט אודות השימוש בסולר בתחומי התעשייה השונים, וניתן טיפים לבחירת ספק הסולר המתאים ביותר עבורכם.

למה משמש סולר לתעשייה

הסולר הינו חומר הטעון באנרגיה, אנרגיה המשתחררת בעת השריפה. אנרגיה זו מנוצלת בתעשייה למגוון רחב של שימושים, ביניהם ניתן למנות למשל:

חימום

מפעלים רבים משתמשים באנרגיה האצורה בסולר על מנת ליצור חום. בין אם מדובר בחימום חללים באמצעות מערכות הסקה, ובין אם מדובר בהפעלת כבשנים או תנורי חימום בטמפרטורה גבוהה, שימוש בסולר הוא פתרון מצוין וחסכוני.

רכבים

רכבים תעשייתיים רבים כמו מלגזות, טרקטורים, מנופי הרמה, משאיות וכדו', מתבססים על סולר.

הפעלת מכונות

בתחומי התעשייה השונים נעשה שימוש רב במכונות מאסיביות. מכונות אלה לא פועלות על חשמל – הן משיקולי עלות והן משיקולי עוצמה, והן מתבססות בעיקר על סולר. בנוסף, מכשירים רבים צריכים להיות ניידים ועל כן הם מתבססים על סולר ולא על חיבור חשמלי.

זקוקים לאספקת סולר מהירה?

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

שירותים נוספים

היתרונות בסולר לתעשייה

כאשר אנו מתייחסים ליתרונותיו של הסולר בתעשייה עלינו להתבונן באלטרנטיבות העומדות לרשותנו. את האנרגיה ניתן להשיג באמצעות חשמל (סוללות או חיבור לשקע), גז או סולר.

החיבור לסוללות מגביל את עוצמת המנוע, כך שהוא מתאים לטווח מצומצם של מכונות, ובנוסף השימוש בחשמל הינו יקר יותר משימוש בסולר, כך שבהיבט הכלכלי הסולר הינו החסכוני ביותר.

השימוש בגז עשוי להתאים למגוון מצומצם של מכשירים, ולעיתים קרובות המילוי שלו מורכב ותקלות רבות עשויות לצוץ, כך שסולר הוא הפתרון המועדף על מפעלים רבים.

כיצד לבחור ספק סולר לתעשייה

כאשר אנו מבקשים לבחור את ספק הסולר שלנו, עלינו להשוות בין הספקים, ולבחון את הדברים הבאים:

  • שירות – חשוב לבדוק מהו היקף השירות הניתן על ידי ספק הסולר. יש ספקים המפעילים שירות לקוחות הזמין 24 שעות ביממה, כך שניתן לבצע הזמנה בכל שעות היום. בנוסף, האם השירות הניתן הינו אדיב? האם החברה המספקת זמינה לצרכים שלי?
  • מהירות השירות – תוך כמה זמן מגיעה אספקת הסולר אליי למפעל? האם מדובר בשבוע? ביום? בשעה? פרמטר זה הינו משמעותי מאד, היות שברגע האמת המפעל עשוי להיות מושבת עקב חוסר בסולר, והנזק הנגרם עשוי להיות גדול מאד.
  • מחיר – אחת השאלות החשובות ביותר היא שאלת המחיר – כמה עולה לי ליטר סולר? עם זאת, חשוב לזכור ששאלה זו אינה החשובה ביותר, ויש עוד גורמים שחשוב להתייחס אליהם.
  • איכות הסולר – חשוב לוודא שהסולר המסופק הינו סולר נקי ללא מהילות או דילולים. לעיתים אנו שומעים בחדשות על ספקית סולר לתעשייה אשר ניצלה את אמון הלקוחות ומכרה להם סולר מדולל הפוגע במכונות ויוצר נזקים ארוכי טווח.

ממליצים עלינו

למה איתנו?

דלק איכותי

גיבוי 24/7

אספקה מהירה

דור שלישי

עד בית הלקוח

תדלוק שטח