תדלוק בתנאי שטח

שירותי תדלוק בשטח

כאשר מדברים על הביטוי "תנאי שטח", הכוונה היא בדרך כלל לאזורים כמו מדבר, הר או שטחי בר – כל מקום שבו אין תשתיות מודרניות כמו בניינים, כבישים וכדומה.

עבור אלו שכן מעוניינים להגיע לשטח, בין אם כדי להנות מהנופים היפים שקיימים באתרי הטבע בישראל ובין אם למטרות עבודה בשלל תחומים, המחסור בכבישים ודרכים הפך לבעיה משמעותית, שאליה מתווספים עוד הרבה קשיים נוספים.

מעבר לחשש מנקר בגלגל, מהתחפרות בחולות או מכל תקלה אחרת ברכב, קיים משהו נוסף שמהווה בעיה בשטח: תדלוק.

אנשים רבים אשר לא ישימו לב למחסור בדלק בזמן, או שלא יחשבו נכון את צריכת הדלק של רכבם, ימצאו את עצמם תקועים בשטח ללא דלק וללא יכולת להתנייד.

זוהי עשויה להיות בעיה רצינית מכמה סיבות – עיכוב גדול בלוחות זמנים של ביצוע עבודה מסוימת, או שיבוש מהלכו של טיול שלם, עלויות גבוהות כדי לפתור את המצב ובמקרים שבהם לא הצטיידתם כראוי באוכל ובמים, אפילו עלולה להישקף סכנה ממשית לחייכם. אז איך בכל זאת נחלצים מהצרה?

זקוקים לאספקת סולר מהירה?

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

שירותי נוספים

סולר להסקה​

נפט לקמין

סולר לגנרטורים

תדלוק שטח

סולר תחבורה

ממליצים עלינו

למה איתנו?

דלק איכותי

גיבוי 24/7

אספקה מהירה

דור שלישי

עד בית הלקוח

תדלוק שטח

תדלוק בשטח אפשרות שחייבים להכיר

אם גם אתם אנשים שאוהבים לטייל בשטח או שאתם עובדים בתחום שדורש מכם הגעה לשטח ברכב ורוצים לצאת לטיול הבא שלכם בלי חששות מיותרים, שירות תדלוק שטח הוא אפשרות שאתם חייבים להכיר!

תדלוק חירום מהיר ויעיל - איך זה עובד?

במקרה שנתקעתם בשטח ללא דלק, יעמדו בפניכם מספר אפשרויות, ורובן מצערות:

להזמין גרר, שכנראה יגבה הרבה כסף בגלל שאתם נמצאים במקום מרוחק ולא נגיש;

להזעיק חבר, שאולי יצליח לעזור ואולי לא; ואולי להצליח לנסוע מספיק רחוק כדי לבקש עזרה ממישהו אחר.כך או כך, מדובר בהרבה זמן, כסף ומאמץ שירדו לטמיון, שלא לדבר על הלחץ הנפשי ועל הקושי הפיזי שסיטואציה כזו עלולה לגרום.

המשמעות של תנאי שטח היא כאשר משאבים שבדרך כלל זמינים עבורכם, לא נמצאים בקרבת מקום, ומכאן נובע הקושי הרב. למרבה המזל, קיים פתרון נוסף: צור קשר לתדלוק שטח בעזרת המומחים שלנו.

תדלוק שטח מציע מספר יתרונות, שהופכים אותו לאופציה הטובה ביותר במידה ונתקעתם במצב כזה. ראשית, מדובר בשירות נוח וקל – שיחת טלפון אחת ואיש מקצוע כבר יהיה בדרך אליכם.

עוד יתרון הוא המהירות: אנשי המקצוע יגיעו אליכם במהרה, ובזכות מומחיותם, יתדלקו את הרכב תוך דקות ספורות. בנוסף לכך, הזמנת תדלוק בתנאי שטח תחסוך לכם זמן יקר, יתרון שרלוונטי במיוחד עבור אלו מכם שעובדים בשטח ויצטרכו לספק הסברים בנוגע לעיכובים (או עבור המטיילים, שגם ככה עומדת בפניהם נסיעה ארוכה הביתה).

כאמור, תדלוק בתנאי שטח ניתן בכל מקום שאותו ניתן להחשיב כשטח לא מיושב: מדבר, הרים, חופים, חניוני לילה וכדומה.

חשוב לציין, שתדלוק שטח הוא שירות שיכול להינתן גם במקומות צרים במיוחד, וגם בתנאים שאולי נדמים לכם בלתי אפשריים. צוותי התדלוק יגיעו אליכם בכל מקום, בכל שעה, ויהיו מצוידים בכל מה שנדרש כדי שתוכלו לחדש את נסיעתכם במהירות האפשרית.

 אלינו! נופר תדלוק היא חברה העוסקת באספקת סולר לגנרטורים ותחבורה לחימום והסקה והמספקת נפט ושירותי תדלוק שטח. ומעניקה מענה ושירות ללקוחות פרטיים ותעשייתיים.

נשמח לעמוד לשירותכם התקשרו עכשיו או צרו קשר עוד היום!

 אספקת סולר מהירה ויעילה.