אספקת סולר להסקה וחימום הבית

אספקת סולר עד אליכם

החורף מתקרב אלינו בצעדי ענק, וזה הזמן להוציא את התנורים ואת השמיכות מהמחסנים. חימום בעזרת סולר הוא אחד הפתרונות היעילים והחסכוניים ביותר, ולא פלא שבשנים האחרונות הוא הולך וצובר תאוצה במהירות. במאמר זה נרחיב אודות מערכות חימום בסולר, נמנה את היתרונות הגלומים במערכות חימום אלה, ונסביר כיצד לבחור חברת אספקה.

מכשירים המתבססים על סולר להסקה

ניתן לחלק את אמצעי החימום על פי החומר המספק להם אנרגיה. יש מכשירים הפועלים באמצעות חשמל, יש הצורכים עץ או גז, ויש הפועלים באמצעות סולר להסקה. מכשירים אלה מחממים באמצעות שריפת הסולר וניצול החום הנפלט בתהליך זה. בין המכשירים המקובלים ניתן למצוא מערכות הסקה מרכזיות, קמינים הפועלים על סולר, חימום תת רצפתי ועוד.

יתרונותיו של סולר להסקה

מחיר

חימום באמצעות סולר הינו זול יותר באופן משמעותי ממקביליו הפועלים באמצעות חשמל, עצים או גז.

חללים גדולים

כבר שנים רבות שמוסדות ומבנים ציבוריים מחוממים באמצעות סולר להסקה. בחירה זו נובעת ממספר שיקולים, אולם דומה שהמרכזי שבהם הוא החללים הגדולים המאפיינים מבנים אלה, אשר מערכות החימום האחרות אינן מצליחות לחמם.

שמירה על לחות

בניגוד למפזרי חום או מזגנים המותירים את החדר יבש, חימום באמצעות סולר מותיר את האוויר לח. יתרון זה חשוב במיוחד עבור ילדים או אנשים בעלי רגישות נשימתית.

זקוקים לאספקת סולר מהירה?

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

שירותים נוספים

כיצד לבחור ספק סולר

חימום באמצעות סולר מצריך מאגר סולר סמוך המתספק את חומר הגלם ומאפשר את חימום החלל. מאגר זה מתרוקן באופן טבעי, ויש צורך למלא אותו באופן תקופתי בהתאם לגודל המיכל ובהתאם לתדירות השימוש בו. כאשר אנו מחפשים חברת אספקת סולר להסקה עלינו לבדוק מספר דברים:

  • זמינות – כמה זמן לוקח לחברה לבצע את המילוי. יש חברות המתחייבות למלא את המיכל תוך 24 שעות ממועד ההזמנה, ויש המתחייבות לזמנים קצרים יותר. נושא הזמינות מתבטא גם בשעות בהן ניתן שירות. יש חברות המחזיקות מוקד המקבל הזמנות 24 שעות ביממה, ויש לכך יתרון גדול.
  • נגישות – הובלת הסולר באמצעות משאיות עשויה ליצור בעיות נגישות, במיוחד בשכונות מגורים צפופות. חשוב לבחור חברה המספקת משאיות נגישות המסוגלות לתמרן בסמטאות צרות, או לחילופין מזרימה את הסולר באמצעות צינורות ארוכים מספיק. נקודה נוספת שכדאי לבדוק – האם מילוי סולר בשעה מאוחרת יוצר רעש המפריע לשכנים, או שהחברה משתמשת במכשירים שקטים בלבד.
  • מחיר – כמובן שגם פרמטר זה הינו משמעותי, וחשוב להשוות בין חברות האספקה השונות. שימו לב שאם החברה מציעה מחיר נמוך באופן משמעותי מהחברות המקבילות, ייתכן ומדובר במקור לא אמין המדלל את הסולר שלו עם חומרים אחרים, וכבר היו מקרים בעבר.
  • שירות – מדד זה אינו ניתן לכימות מיידי, אולם הוא עשוי לעלות בכמה הזדמנויות, למשל האם חובה להזמין את הסולר מראש, האם השירות הינו אדיב, האם נוח לבצע הזמנה חדשה וכדו'.

ממליצים עלינו

למה איתנו?

דלק איכותי

גיבוי 24/7

אספקה מהירה

דור שלישי

עד בית הלקוח

תדלוק שטח