סולר להסקה ביתית

החורף מגיע - ...Winter is coming

החורף חוזר בצעדי ענק והקור מתחיל להיות מורגש בכל רחבי המדינה. בקרוב מאד הטמפרטורות יצנחו ועונת החימום הביתי תחל.

על-מנת להבטיח שהבית שלכם יהיה הכי חמים ונעים שאפשר בחורף הקרוב, חשוב לדאוג להתארגן על אמצעי החימום הטוב ביותר מבעוד מועד, לפני שהקור מתחיל.

אפשרויות שונות לחימום ביתי

ניתן לחמם את הבית בעזרת מגוון אמצעי חימום. סוג ראשון ומוכר הוא המזגן. לחימום בעזרת מזגן יש כמה יתרונות: ראשית, זהו מכשיר שכנראה כבר קיים במרבית הבתים בישראל ולכן אינו דורש השקעה נוספת.

שנית, קל יחסית לתפעל אותו, רק לוחצים על שלט. לבסוף, החימום בעזרת מזגן הוא מהיר יחסית לחללים קטנים.

עם זאת, למזגן יש מספר חסרונות בולטים: החיסרון הראשון הוא שהמזגן עשוי לאגור מתוכו מגוון חיידקים ופטריות שעשויים לגרום למחלות להתפשט ברחבי הבית.

זקוקים לאספקת סולר מהירה?

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

שירותי נוספים

סולר להסקה​

נפט לקמין

סולר לגנרטורים

תדלוק שטח

סולר תחבורה

ממליצים עלינו

למה איתנו?

דלק איכותי

גיבוי 24/7

אספקה מהירה

דור שלישי

עד בית הלקוח

תדלוק שטח

חימום הבית באמצעות סולר
אפשרויות נוספות

חיסרון שני הוא שהמזגן יונק את הלחות מהחלל ולמעשה מייבש את האוויר בבית, מה שעשוי לגרום לכאבי ראש ולהתייבשות בגרון.

בנוסף לכך מזגנים רבים אינם יעילים לחימום חללים גדולים וכן דורשים תחזוקה מתמדת.

סוג של שני אמצעי חימום הוא אמצעי חימום נקודתיים:

מפזרי חום, תנורי ספירלה ורדיאטורים. מדובר אמצעי חימום אשר יכולים לספק פתרון נקודתי – חימום מהיר של חלל קטן.

עם זאת, מדובר באמצעי חימום בלתי יעילים בחימום חללים גדולים לאורך זמן – הם חלשים יותר, מסוכנים יותר (במיוחד מפזרי חום), ובעיקר צורכים יותר חשמל ולכן גם יקרים יותר.

אמצעי חימום נוספים, מומלצים ונפוצים במיוחד הם מערכת הסקה מרכזית וקמינים. מערכת הסקה מרכזית מורכבת בדרך כלל מיחידה מרכזית מחממת, ובנוסף אליה ברדיאטורים ו/או מערכת צינורות מים המפזרים את החום ברחבי הבית. קמין הוא סוג של תנור חימום ביתי.

הקמין מספק, בנוסף לחימום, גם אלמנט של לייף-סטייל בדמות באפשרות לשבת ליד הקמין בליל חורף קר, אך מערכת הסקה מרכזית תחמם באופן מיטבי את כל חלל הבית.

שני האמצעים הללו אפקטיביים במיוחד בחימום הבית ויכולים לפעול על בסיס גז או סולר.

היתרונות של סולר להסקה ביתית

כאמור ניתן להפעיל את אמצעי החימום השונים בעזרת מגוון מקורות אנרגיה: גז, או סולר.

היתרונות של השימוש בגז הם שמדובר במקור אנרגיה נקי וירוק יחסית המזהם מעט פחות את הסביבה, הוא אינו מייבש את האוויר בעת החימום והוא קל יחסית להתקנה.

עם זאת הוא עדיין נחשב יקר יחסית וכן מדובר במקור החימום המסוכן ביותר – גז הוא מקור אנרגיה דליק במיוחד ועשוי להתלקח מכל ניצוץ.

החימום בעזרת סולר הוא המומלץ ביותר – מחירי החשמל בארץ הולכים ועולים, מחירי הגז אינם זולים וסולר, במיוחד בטווח הארוך, הוא הפתרון החסכוני ביותר, בעיקר מכיוון שהבעירה שלו משחררת את כמות האנרגיה הגדולה ביותר.

בנוסף, סולר הוא מקור אנרגיה בטיחותי יותר מגז מכיוון שהשימוש בו אינו מתבסס על התלקחות בחום בדומה לגז. יתרון שלישי של השימוש בסולר נובע ממאפייני החימום שלו – יעיל במיוחד בחללים גדולים, מספק חימום אחיד, וכן אינו משאיר את האוויר לח ונעים.

מתעניינים בהתקנת מערכת חימום ביתי מבוססת סולר או לשמוע עוד על היתרונות של סולר להסקה ביתית? ב-"נופר תדלוק לחימום ביתי ולתעשייה" נשמח לסייע לכם!

אנו בנופר תדלוק מתמחים בשירותי אספקת סולר עבור תעשיית החימום הביתי, התדלוק וההסקה – שירותי החברה ניתנים 24 שעות ביממה על-ידי טכנאים מומחים ואדיבים, ואנו מסוגלים לספק את מוצרינו עד בית הלקוח. אתם מוזמנים לצור איתנו קשר.