סולר לגנרטורים

הזמנת סולר לגנרטורים

האנושות עברה מרחק עצום מאז ימי האדם הקדמון ועד ימינו, ולחשמל תפקיד משמעותי מאד בהתקדמות זו. את החשמל ניתן להפיק במספר דרכים, והסולר הינו אחת הדרכים הנפוצות ביותר, במיוחד בתחומי התעשייה והעבודה. במאמר זה נסקור את השימוש בגנרטורים מבוססי סולר בתחומי התעשייה השונים, ונתייחס לבחירת ספקית הסולר האידיאלית.

חברת אספקת סולר לגנרטורים אידיאלית

כאשר אנו מתארים את חברת אספקת הסולר האידיאלית אנו מצפים למצוא אצלה מספר תכונות: ראשית, החברה צריכה להיות נגישה 24 שעות ביממה, ולאפשר לכל לקוח להזמין סולר לגנרטורים בכל שעה שירצה. שנית, זמן האספקה צריך להיות קצר מאד, בטווח של שעות בודדות מרגע ההזמנה. המחיר כמובן צריך להיות אטרקטיבי ומזמין, בהשוואה לחברות המקבילות. נושא אחרון הינו נושא הנגישות – החברה צריכה להיות מסוגלת לספק סולר לגנרטורים בתנאי נגישות קשים כמו כבישי עפר או סמטאות צרות. חברה אשר תעמוד בכל הפרמטרים הללו בצורה יפה תהיה חברת אספקת סולר אידיאלית.

זקוקים לאספקת סולר מהירה?

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

שירותים נוספים

למה גנרטורים פועלים באמצעות סולר

רוב הגנרטורים פועלים על בסיס סולר משלוש סיבות: הסולר הינו משאב זול יחסית לדלקים אחרים, ועל כן הגנרטורים בתעשייה מתבססים עליו. בנוסף, הסולר אינו נדלק בקלות כמו יתר הדלקים, כך שגם בהיבט הבטיחותי יש לסולר יתרון על פני מקביליו. ולסיום, הסולר מאפשר ייצור של זרם חשמלי גבוה, כך שניתן להפיק ממנו כמות גדולה של אנרגיה המתורגמת לחשמל. כמובן שכל הדברים הללו מתייחסים לסולר במצבו הטהור, וחשוב לוודא שהסולר המסופק הינו נקי וטהור. סולר מדולל או מלוכלך עשוי לפגוע בגנרטור ולגרום לנזקים ארוכי טווח

מי צריך סולר לגנרטורים

לשאלה זו ניתן לענות ממספר כיוונים, ואנו נתמקד במקומות הנוגעים לתחומי התעשייה השונים. ניתן לחלק את צרכני הגנרטורים לשלושה סוגים עיקריים:

  1. מקומות עבודה חיוניים – בתי חולים, אתרים צבאיים, בתי אבות או עסקים המספקים שירותי ענן הינם דוגמאות אחדות מתוך עסקים ומפעלים רבים הדורשים הזרמת חשמל תמידית ללא תקלות. מקומות אלה מחזיקים לעיתים קרובות גנרטורים המיועדים למצבי חירום כגון שריפה, הפסקת חשמל, מזג אוויר סוער או כל תקלה אחרת ברשת החשמל הסדירה.
  2. מקומות לא נגישים – יש מפעלים או חברות אשר צריכים חשמל במקומות לא נגישים כגון אתרי בנייה או חוות אשר אינן מחוברת לרשת החשמל. במקרים אלה ניתן להניח גנרטור אשר יספק חשמל למקום העבודה ויאפשר גישה להנחת תשתיות.
  3. עבודות דינמיות – לעיתים מקום העבודה הינו דינמי ובכל מספר ימים או שעות יש להעתיק את מקום העבודה למקום אחר. דוגמה למקום עבודה כזה הינה חברת חשמל אשר מניחה רשת חוטים חדשה או חברה המספקת שירותי חציבה בהר הנדרשת להתקדם בכל פרק זמן למקום אחר. במקרים אלה לא ניתן להניח תשתיות חשמל קבועות, ויש להשתמש בגנרטורים המספקים חשמל למקום.

ממליצים עלינו

למה איתנו?

דלק איכותי

גיבוי 24/7

אספקה מהירה

דור שלישי

עד בית הלקוח

תדלוק שטח